Rezervace penzionu

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar
- Plně dostupný
 
- Plně obsazený
 
- Částečně obsazený

CENÍK od 1. 9. 2022

Vzhledem k nárůstu cen energií a plynu došlo k navýšení cen ubytování, stravy, posilovny, sauny, a všech tělocvičen. Více info v kanceláři nebo na webu.

Hala Bios

Dne 4.10.2021 se otevírá hala Bios pro všechny tréninky. Posilovna také otevřena od pondělí 4.10.2021. Sauna otevřena od úterý 5.10.2021 . Vzhledem k nárůstu energie zvyšujeme saunu z 300,-Kč na 390-Kč + 130,-Kč další osoba ( 90 minut. Děkujeme za pochopení a těšíme...

Zahájení ubytování 24.5.2021

Dne 24.5.2021 otevíráme ubytovací služby pro všechny hosty penzionu Sokol, bez omezení kapacity. Hosté však musí k ubytování předložit jeden z těchto dokladů : certifikát o očkovánípotvrzení o antigenním testu ( starý maximálně 72 hodin )potvrzení p PCR testu ( platný...

Jachting

Oddíl jachtingu

Jachetní oddíl Dobřichovice je nejstarším jachetním oddílem ve středních Čechách. Byl založenroku 1954 a zpočátku se jako oddíl vodních sportů zabýval kanoistikou, vodní turistikou a jachtingem, později se specializoval pouze na jachting. U jeho zrodu stáli M. Cupák, J. Geringer a J. Šutt.V roce 1959 – 60 si oddíl postavil dřevěnou klubovnu na břehu Berounky a v roce 1988 si ji zrestauroval. Později získal v areálu sokolovny dílnu s loděnicí. V oddílové dílně byly postaveny desítky lodí, zejména Mloků, Evrop, Optimistů a Fireballů. Dnes má oddíl 25 členů, kteří závodí v lodních třídách Fireball, Pirát, Evropa a Optimist. Vedle tréninků mládeže na Berounce organizuje oddíl každoročně týdenní soustředění v Poděbradech. Členové oddílu se účastní četných závodů na Slapech, Orlíku, Lipně, Poděbradech, Nechranicích, Rozkoši a pod. V čele oddílu stojí Michal Juppe.

V posledních letech se tradicí stala účast několika posádek na dnes již prestižním evropském závodě – Mistrovství Slovinska v lodní třídě Fireball. Nejlepším výsledkem bylo čtvrté místo v roce 2003, kdy se závodu účastnilo několik předních evropských posádek. Pokud se podaří naší reprezentaci finančně zajistit, pojede letos na podzim Mistrovství Evropy v lodní třídě Fireball.

Dva naši závodníci se pravidelně účastní závodu „Námořní rallye neboli Mistrovství české republiky v námořním jachtingu“. Největším dosaženým úspěchem bylo vítězství v jedné rozjížďce.