Rezervace penzionu

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar
- Plně dostupný
 
- Plně obsazený
 
- Částečně obsazený

CENÍK od 1. 9. 2022

Vzhledem k nárůstu cen energií a plynu došlo k navýšení cen ubytování, stravy, posilovny, sauny, a všech tělocvičen. Více info v kanceláři nebo na webu.

 

Fotbal

Fotbalový oddíl

Fotbalový klub Dobřichovice v nastávající sezóně 2011/2012 začínají hrát krajský přebor. V přípravných utkáních si vedli vesměs dobře, své soupeře poráželi, dokonce
porazili i divizní Vyšehrad. Soutěž byla zahájena v neděli 13. srpna, kdy Dobřichovice se ve svém prvním zápase v krajském přeboru předvedli ve velmi dobrém světle, když dokázali na hřišti favorizovaného Českého lva Unionu Beroun remizovat 2 : 2. Podařilo jim tak získat historicky první bod v této vysoké soutěži. Dosažený výsledek je o to cennější, protože část našich hráčů byla ještě na dovolených. Takže zatímco domácí mohli během hry vystřídat tři čerstvé hráče, naši, kterých bylo akorát jedenáct, museli vydržet celé utkání, jež se hrálo ve vysokém tempu. Za Dobřichovice skórovali M. Smiovský a R. Šourek.

Další utkání těsně po uzávěrce tohoto listu hráli naši doma s Tatranem Rakovník. O týden později hrají naši v Kutné Hoře se Spartou ČKD Kutná Hora. Již ze jmen soupeřů, kteří většinou sídlí ve velkých okresních městech (Beroun, Rakovník, Nymburk, Sedlčany, Čáslav atd.) lze usuzovat na prestiž krajského přeboru. Držme našim hochům palce a přijďme je podpořit alespoň při jejich utkáních na domácím dobřichovickém hřišti.

  • Rezervace hřiště po předchozí dohodě – Michal Roháček 602 172 211.

Tréninky

  • pondělí, středa, pátek 17:30 – 19:30 (muži A)
  • úterý, čtvrtek 17:30 – 19:30 (muži B, dorost)
  • úterý, čtvrtek 16:00 – 17:30 (žáci)
  • středa 16:30 – 18:00 (zimní tréninky v malém sále)