Areál

Areál TJ Sokola Dobřichovice

TJ Sokol Dobřichovice nabízí kvalitní ubytování s možností stravování a využití sportovního areálu.
Dobřichovický Sokol vlastní a provozuje sportovní areál o výměře 50 000 m2 , v němž se kromě venkovních sportovišť nachází především budova sokolovny s ubytovacím a stravovacím zařízením, víceúčelová hala Bios a provozní budova fotbalového oddílu.

Sportovní areál Sokola Dobřichovice využívají kromě široké sportovní veřejnosti těž obchodní či jiné podnikatelské subjekty. Nabízí se možnost využití služeb pensionu se 47 lůžky ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a možností celodenního stravování (nad 20 osob). Pension má vlastní školící středisko se sportovišti. K sportovnímu areálu patří dále dvě sportovní haly. Víceúčelová sportovní hala Bios má sál o ploše 20 x 40 m pro tenis, volejbal, sálový fotbal, házenou badminton, ke kterému patří čtyři šatny se sociálním zařízením, se sprchami a umyvadly. V objektu je také posilovna se 14 stroji, sauna pro 10 osob a restaurace s příjemným posezením.

V provozní budově fotbalového oddílu jsou nejen kabiny a sociální zařízení, ale také pivnice.
V budově sokolovny jsou dvě tělocvičny o rozměrech 28 x 18 m a 18 x 10 m. Venkovní sportoviště kromě fotbalového hřiště , nově vybudovaného víceúčelového asfaltového hřiště zahrnuje čtyři antukové kurty a dva kurty na plážový volejbal s možností večerního grilování s hudbou.  Travnaté plochy jsou velmi dobře udržované a jsou ideální pro frisbee, pro zahradní kroket, petangue a další společenské hry. Přitažlivost areálu je umocněna výhodnou polohou, kde můžete být za 20 minut autem či vlakem z Prahy. Dobřichovice jsou také oblíbeným východiskem pěších nebo cyklistických túr na hřebeny Brd, hrad Karlštejn nebo do Českého krasu. K dalším zajímavým místům v okolí patři Lomy Malá a Velká Amerika, Koněpruské jeskyně a řeka Berounka.

Během roku 2014 došlo k zateplení hlavní budovy.

V roce 2023 otevřel Sokol nově zrekonstruované venkovní hřiště s umělým povrchem. Toto hřiště je určeno výhradně sportovním aktivitám.

Pronájem tělocvičen – změna cen od 1.9.2022

Venkovní hřiště 400,- Kč ( 10 – 16 hodin ) / 1 hod

700,- Kč ( 16 – 22 hodin ) / 1 hod vč. svícení

1000,- Kč ( 16 – 22 hodin ) / 1, 5 hod vč. svícení